Барський районний Центр позашкільної роботи
з дітьми та підлітками

Обласний семінар "Здійснення трудового виховання через еколого-натуралістичну та експериментально-дослідну роботу на шкільних НДЗД закладів освіти району"

семінар5 листопада 2014 року Барський район, на базі школи-гімназії №2 міста Бар, Войнашівської та Копайгородської загальноосвітніх шкіл, провів обласний семінар "Здійснення трудового виховання через еколого-натуралістичну та експериментально-дослідну роботу на шкільних НДЗД закладів освіти району".

В семінарі прийняли участь гості зі шкіл та позашкільних навчальних закладів Вінницької області, педагоги, вихованці та методисти зі шкіл Барського району та Барського районного Центру позашкільної роботи з дітьми та підлітками.

З нагоди проведення семінару було проведено презинтації, доповіді, концерт та виставку.Учасники семінару мали нагоду поділитись власним досвідом та побачити напрацювання наших фахівців, помилуватись виставкою експонатів, привезених зі шкіл нашого району.

Також учасників семінару вітали концертом діти зі школи-гімназії №2 м.Бар та школи с.Балки.

Презинтацію роботи Барського районного центру позашкільної роботи з дітьми та підлітками можна скачати за посиланням: http://letitbit.net/download/04444.0011c3d15a7e8107e6d84d9ef857/Бар_ЦПР.rar.htmlОбновлен 07 ноя 2014. Создан 06 ноя 2014