Барський районний Центр позашкільної роботи
з дітьми та підлітками

Звіт про участь спортсменів Барського району в Чемпіонаті Вінницької області з техніки пішохідного туризму серед молоді та юніорів «Сабарівська осінь 2014»
 

Згідно з планом роботи Департаменту освіти та науки облдержадміністрації Вінницької області на 2014 рік та з метою формування гармонійного розвитку особистості, пропаганди здорового способу життя серед дітей та учнівської молоді з 10 по 12 жовтня 2014 року відбувся відкритий Чемпіонат області з техніки пішохідного туризму серед молоді та юніорів «Сабарівська осінь 2014».

Змагання проводились на території Вінницького району в урочищі Городище, Сабарівського массиву. В змаганнях взяли участь команди Вінницької, Хмельницької, Тернопільської, Миколаївської областей. До програми відкритого чемпіонату ввійшла велика кількість швидкісних етапів з елементами рятувальних робіт. 

Барський район представляла команда  гуртківців Барського районного Центру позашкільної роботи з дітьми та підлітками - Чернецький Ю., Чорногало В., Коновалюк І., Пасічник В., Чепернатий Р., методист – Грицюк В.А. та керівники гуртків Чернецький С.І., Кучерук О.П., Дячок О.М., Качовська Г.С., Паламарчук Л.О., Щебетюк О.М.                       
      Серед команд Вінницької області Барські туристи здобули 5 місце, у загальнокомандному заліку 15-і. Создан 15 окт 2014