Барський районний Центр позашкільної роботи
з дітьми та підлітками

«Український сувенір»

районний конкурс



03 травня  по 05 травня 2017 року у Центрі позашкільної роботи з дітьми та підлітками було проведено районний конкурс «Український сувенір».  

У виставці-конкурсі взяли участь вихованці гуртків декоративно – прикладного мистецтва Центру позашкільної роботи та учні 1-11 класів 18 ЗОШ району, віком від 6 до 16  років включно за трьома віковими категоріями.

На виставку-конкурс  були представлені роботи, виготовлені в номінаціях «Традиційний український сувенір (виріб)» та «Тематичний дизайнерський виріб»  з найбільш поширених матеріалів: глини, лози, соломи, трави, тканини, паперу, солоного тіста, сиру, інших природних матеріалів рослинного та тваринного походження вторинної сировини.

На виставку - конкурс із шкіл було представлено  47  дитячих робіт і Центру позашкільної роботи – 18. Це були:

-зразки традиційних іграшок (ляльки, фігурки людей, тварин, меблі, посуд, іграшки-забавлянки з  рухомими та звуковими ефектами);

-копії стародавніх іграшок, збережених в родинах протягом декількох поколінь;

-предмети вжитку, що можуть бути зразками традиційної української сувенірної продукції;

-сучасні дизайнерські вироби, виготовлені з використанням народних традицій та символіки декоративно-прикладного мистецтва, із застосуванням елементів різьблення, вишивки, декоративного розпису, плетення, ткацтва;

-сучасні саморобні іграшки, сувеніри, предмети вжитку, виготовлені здебільшого руками батьків, дідусів, бабусь за давніми родинними традиціями.

Зведена  відомість районного  заочного  конкурсу «Український сувенір

з/п

Школа

Бали

Місце в командній

першості

1.

ЗОШ №1 м. Бара

30

ІІІ

2.

НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – гімназія»

56

ІІ

3.

ЗОШ №3 м. Бара

7

6

4.

ЗОШ №4 м. Бара

79

І

5.

Верхівська ЗОШ І-ІІІ ст.

30

ІІІ

6.

Комаровецька ЗОШ І-ІІІ ст.

10

5

7.

Копайгородська ЗОШ І-ІІІ ст.

10

5

8.

Луко – Барський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

30

ІІІ

9.

Маньковецька ЗОШ І-ІІІ ст.

10

5

10.

Митківська ЗОШ І-ІІІ ст.

7

6

11.

Поповецька ЗОШ І-ІІІ ст.

79

І

12.

Ялтушківська ЗОШ І-ІІІ ст.

16

4

13.

Балківська НВК

7

ІІІ

14.

Гаївська ЗОШ-сад

9

ІІ

15.

Журавлівська ЗОШ І-ІІ ст.

10

І

16.

Івановецька ЗОШ І-ІІ ст.

7

ІІІ

17.

Мигалівецька ЗОШ І-ІІ ст

7

ІІІ

18.

Кузьминецька ЗОШ  І-ІІ ст.

7

ІІІ

 

Центр позашкільної роботи (поза конкурсом)

79

І

Оцінювання відбувалось окремо по двох групах учасників - для ЗОШ І-ІІ ст. та ЗОШ І-ІІІ ст.

Члени журі:

Конторіна Л.Ф.

Кифорук Н.І.

Кольцова В.М.

Дубчак В.С.

Голова журі:Топчий А.М.                      



Создан 19 мая 2017