Барський районний Центр позашкільної роботи
з дітьми та підлітками

Тиждень здорового способу життя

масовий західЗ метою популяризації і пропаганди здорового способу життя, запобіганню негативним проявам серед дітей, формуванню культури здоров’я у підростаючого покоління, з  06 по 10 лютого в закладі було проведено Тиждень здорового способу життя.

Педпрацівниками  закладу з гуртківцями було проведено ряд бесід: «Здоров’я – основа успіху в житті» (кер.Кольцова В.М.), «Гігієна дітей та підлітків» (кер. Кифорук Н.І.), «Правила здорового способу життя» (кер. Метельська Т.Ю.); практичні заняття: «Ігри на свіжому повітрі» (кер.Підгаїнська Т.В.), «Корисні знання про ліки» (кер.Войтюк Ю.Л.), «Дружба та дружні інтереси»( кер. Кифорук Н.І.); виховну годину: «Здоровий спосіб життя - це модно» (кер. Баранюк О.А.); рольову гру «Ми в лікарні» (кер. Кабзюк Н.В.); годину спілкування з батьками «Досвід боротьби зі шкідливими звичками підлітків» (кер.Метельська Т.Ю.); «Поради батькам з профілактики поширення серед учнів наркогенних речовин» (кер. Павловський В.М., Грицюк В.А.).

Досить цікаво проходила розважально-пізнавальна та дозвіллєва діяльність: розгадування загадок (кер. Дубчак В.С), читання прислів’їв  та висловів про здоров’я (кер.Метельська Т.Ю), конкурс на краще виконання пісень про здоров’я (кер.Павловський В.М.), ігри на свіжому повітрі (кер.Баранюк О.А.), конкурс малюнка «Здорові діти-здорова держава» (кер. Кольцова В.М.).

В методичному кабінеті закладу була оформлена виставка матеріалів «За здоровий спосіб життя», виставка-конкурс світлин «Я обираю здоров’я», поновлено стенд «Здоров’я - найбільша цінність», постійно діяв консультативний  пункт для гуртківців та їх батьків.Создан 21 фев 2017