Барський районний Центр позашкільної роботи
з дітьми та підлітками

Звіт про участь спортсменів Барського району в 20-x обласних змаганнях з пішохідного туризму в закритих приміщеннях

обласні змаганняВідповідно до плану роботи Департаменту освіти та науки облдержадміністрації Вінницької області, наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністраці від 14.01.2016 року у період з 12 по 14 лютого 2016 року на базі Агрономічненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Вінницького району проводились 20-ті обласні змагання з пішохідного туризму в закритих приміщеннях, Чемпіонат області серед юнаків та юніорів з пішохідного туризму у закритих приміщеннях.

У змаганнях брали участь 28 команд школярів: команда вихованців Вінницького обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій, команди з Барського, Вінницького, Жмеринського, Оратівського, Шаргородського, Хмільницького, Калинівського, Липовецького, Тульчинського, Крижопільського, Козятинського, Немирівського районів, міст Вінниці, Ладижина, Козятина.

Команда Барського району, в складі 8-ми гуртківців (Чорногала Вадима, Чернецького Юрія, Чернецького Максима, Коновалюка Ігоря, Свірідової Анастасії, Райлян Марії, Фаріон Наталії, Матвійчук Антоніни), під керівництвом керівників гуртків Чернецького С.І. та Комарчука В.П. та методиста Центру позашкільної роботи з дітьми та підлітками Грицюка В.А. також приймала участь в даних змаганнях та виборола 22 місце в особисто-командній дистанції "Смуга перешкод" та 12 місце в конкурсно-спортивній програмі, отже в підсумку зайняли 19 командне місце.Обновлен 25 фев 2016. Создан 17 фев 2016