Барський районний Центр позашкільної роботи
з дітьми та підлітками

Тиждень здорового способу життя

масовий захід 

        З метою популяризації і пропаганди здорового способу життя, запобіганню негативним проявам серед дітей, формуванню культури здоров’я у підростаючого покоління, з  01 по 07 лютого в закладі було проведено Тиждень здорового способу життя.

Педпрацівниками з гуртківцями було проведено ряд бесід: «Здоров’я дітей-здоров’я нації», «Ми за здоровий спосіб життя» ,«Значення овочів для харчування людини», «Засоби загартування організму»; відкрите заняття-«Значення рослин в житті людини. Вплив на організм людини»; година спілкування - «Зрозумій мене: в мене такий характер»; диспут «Чи варто мати шкідливі звички?»; виховні заходи: «Здоровий спосіб життя-це модно» , «Геть паління. Ми здорове покоління».

Досить цікаво проходила розважально-пізнавальна та дозвіллєва діяльність - розгадування загадок, конкурс на краще виконання пісень про здоров’я, ігри на свіжому повітрі, конкурс малюнка «Я обираю здоров’я» .

       В методичному кабінеті закладу була оформлена виставка «Педагогічна творчість керівників гуртків», виставка-конкурс фото «Ми за здоровий спосіб життя», виготовлено стенд «Здоров’я-найбільша цінність», постійно діяв консультпункт для гуртківців та їх батьків.Создан 16 фев 2016