Барський районний Центр позашкільної роботи
з дітьми та підлітками

Змагання юних туристів-краєзнавців 24-25 вересня 2015р

масовий захід до міжнародного Дня туризму       З метою популяризації і подальшого розвитку туризму в районі, підвищення спортивної майстерності, набуття практичних навичок по проведенню туристсько-краєзнавчої роботи в школі, формування гармонійного розвитку особистості, пропаганди здорового способу життя, виховання патріотизму та вивчення історії рідного краю в Барському районі відбулись районні

туристсько-краєзнавчі змагання серед учнівських колективів загальноосвітніх шкіл присв’ячені міжнародному Дню туризму (27 вересня).

     В змаганнях юних туристів-краєзнавців 24-25 вересня 2015р. в лісі 

с.Міжлісся взяли участь команди з 24 шкіл нашого району. Учасники, майже сповна, відчули атмосферу справжнього туризму – ясне сонечко змінювала сильна злива, перемоги у різних конкурсах змінювались маленькими невдачами, але дружнє плече товаришів та наставників не давало приводу сумувати.

     У зв’язку з погіршенням погодних умов не вдалось провести всі заплановані конкурси, але і ті, що були проведено, показали достойний рівень підготовки учасників змагань.

     Маємо надію на майбутні зустрічі з нашими спортсменами на теренах нашого району і в слідуючому році та висловлюємо подяку всім, хто допомагав у проведенні змагань.

     На фото можна побачити підсумковий протокол змагань та ознайомитись зі здобутками команд у різних конкурсах.Создан 01 окт 2015