Барський районний Центр позашкільної роботи
з дітьми та підлітками

"Історія міст і сіл України"

всеукраїнська історико-географічна експедиціяЗ метою активізації туристсько-краєзнавчої та пошуково-дослідницької діяльності в навчальних закладах, підтримка підростаючого покоління та педагогічної громацькості у вивченні історії міст і сіл, в збиранні, дослідженні, збереженні та примноженні духовної та матеріальної культури рідного краю, в нашому районі, 27 березня 2015 року пройшов районний етап конкурсу робіт всеукраїнської історико-географічної експедиції "Історія міст і сіл України".

В конкурсі прийняли участь учнівсько-педагогічні колективи восьми навчальних закладів району (загальноосвітніх шкіл с.Маньківці, с.Журавлівка, с.Попівці, с.Матійків, с.Кошаринці, с.Митки, с.Сеферівка та Барського районного Центру позашкільної роботи з дітьми та підлітками). З інших навчальних закладів, на жаль, роботи на конкурс не надійшли з невідомих причин.

В результаті роботи зайняли слідуючі місця:

І місце - поділили роботи з Маньковець та Журавлівки;

ІІ місце - робота з с.Попівці;

ІІІ місце - також поділили роботи з с.Матійків та робота колективу ЦПР.

Також слід відзначити роботи учнівсько-педагогічних колективів с.Кошаринці, с.Митки та с.Сеферівка за активну участь у конкірсі, які лише трішки "не дотягнули" до перших місць.

Кращі роботи відправлено у Вінницю, де вони також приймуть участь в обласному етапі конкурсу.Создан 30 мар 2015