Барський районний Центр позашкільної роботи
з дітьми та підлітками

Звіт про участь спортсменів Барського району в 19 обласних змаганнях з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях

змаганняВідповідно до плану роботи Департаменту освіти та науки облдержадміністрації Вінницької області, наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністраці від 22.01.2015 року у період з 27 лютого по 1 березня 2015 року на базі Агрономічненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Вінницького району проводились 19 обласні змагання, Чемпіонат області серед юнаків з пішохідного туризму у закритих приміщеннях.

У змаганнях брали участь 30 команд школярів з 11 районів та 3 міст області: команда вихованців Вінницького обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій, команди з Барського, Вінницького, Козятинського, Крижопільського, Немирівського, Липовецького, Тульчинського, Піщанського, Мурованокурловецького, Хмільницького, Шаргородського районів, міст Вінниці, Ладижина, Козятина а також команди з міст Умань, Сміла Черкаської області.

Переможцями змагань визнано команди:

І місце – команда Вінницького району 1 (кер.Добровольський М.П., Зулін Я.М., Уманець Є.О.).

ІІ місце – команда м. Ладижина (кер. Бевз О.Л., Стефаник М.В.).

ІІІ місце – команда Вінницького району 2 (кер. Голуб Г.С., Уманець Є.О., Добровольський М.П.).

Команда Барського району, в складі 8-ми гуртківців (Чорногала В., Чернецького Ю., Янішевського В., Коновалюка І., Свірідової А., Райлян М., Фаріон Н., Чепернатого Р.), під керівництвом керівників гуртків Чернецького С.І. та Комарчука В.П. також приймала участь в даних змаганнях та виборола такі місця:

-техніка пішохідного туризму - особисті-18 місце; командні-16 місце;

-конкурсна програма - 7 місце;

-загальний результат змагань - 18 місце;

-місце, яке йде до рейтингу районів - 9 місце.Обновлен 24 мар 2015. Создан 17 мар 2015