Барський районний Центр позашкільної роботи
з дітьми та підлітками

Творча зустріч з художником Тимошенко М.Ф.

масовий захід            24 лютого в експозиції Барського історичного музею відбувся цікавий захід. Директор музею Коваль Н.О. та науковий співробітник Бершова Л.М. сумісно з керівником гуртка “Молодіжний клуб”  Центру позашкільної роботи з дітьми та підлітками Бершовою Л.С., яка зі своїми гуртківцями-студентами будівельного ліцею, групи №21, керівник Качуровська Г.М., провели творчу зустріч з художником м. Бара Тимошенком Павлом Федоровичем.

         Під час зустрічі художник розповів про свій творчий шлях, поділився життєвим досвідом, розповів цікаві історії про знаменні події у своєму творчому житті та подорожі по різних куточках України та багатьох країнах світу. Ця творча зустріч була побудована у формі діалогу,  атмосфера була невимушена, яка налаштовувала на спілкування. Гуртківці ставили запитання, висловлювали свої думки, ділилися враженнями. Під час зустрічі художник поділився своїм  натхненням до праці, навчав творчому підходу до праці! Гуртківці зробили для себе багато нових відкриттів.
         Зустріч була цікавою і змістовною. Спілкування з художником сприяло формуванню художнього смаку у підлітків, накопиченню вражень від перегляду живописних творів. Создан 02 мар 2015